23 квітня відбулася онлайн конференція присвячена Всесвітньому дню безпеки та здоров’я на роботі - 2021.

За ініціативи Держпраці України та журналу «Охорона праці»,  підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» проведена онлайн конференції до Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі – 2021.

Державна екологічна інспекція Південного округу (Запорізька та Херсонська області) 23 квітня 2021 року прийняла участь у конференції.

Темою обговорення стали питання охорони праці в Україні, основних заходів із забезпечення стійких систем безпеки та здоров’я на роботі.

Учасники розповіли про передові технології та методи побудови сучасної безпеки та здоров’я на роботі на українських підприємствах. Окремо обговорили досвід українських компаній у подоланні кризи, спричиненої пандемією COVID-19.

Також офіційно оголошені результати 10-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Організатори представили переможців і їх художні роботи. Переможці отримали нагороди і подарунки.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці