Каховське водосховище забруднено стічними водами

     Державною екологічною інспекцією Південного округу (Запорізька та Херсонська області) 12.05.2021 здійснено перевірку вимог дотримання природоохоронного законодавства Горностаївським комбінатом комунальних послуг в частині розгляду звернення стосовно здійснення скиду неочищених стічних вод в смт. Горностаївка до Каховського водосховища.

За результатами перевірки встановлено, що в районі пляжу смт. Горностаївка від житлових будинків встановлена труба від якої здійснюється витік неочищених стічних вод на земельну ділянку комунальної власності з подальшим потраплянням до самого водосховища. Відділом інструменально – лабораторного контролю Інспекції відібрано проби грунтів та проби води.


Керівнику підприємства надано припис на усунення виявлених порушень та притягнуто до адміністративної відповідальності за статтями 52 та 59 частиною 1 КУпАП. За результатами аналізу проб води та ґрунтів  буде нараховано шкоду заподіяну державі внаслідок забруднення земельних та водних ресурсів.

           Направлено лист керівнику Горностаївської селищної ОТГ з вимогою здійснити заходи щодо ліквідації забруднення земельної ділянки неочищеними стічними водами та в подальшому не допущення  ситуації, яка може призвести до екологічної небезпеки для природного середовища.  

                                                                                                                                      

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці