🔷Кабінет Міністрів України на засіданні 5.02.2026 схвалив постанову щодо деяких питань реалізації статті 13 Закону України «Про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення», розроблену Мінекономіки.
✍️Постановою затверджено вимоги до розроблення, форми та змісту оцінки відступу, показники критерію непропорційно високої вартості досягнення установкою гранично допустимих викидів, визначених у висновках найкращих доступних технологій та методів управління (НДТМ).
📍Схвалена постанова передбачає можливість встановлення дозвільним органом збільшеного перехідного періоду для підприємств — до 7 років (відступ) — для досягнення нормативів, визначених у висновках НДТМ.
🛟Відступ застосовуватиметься за наявності чинних висновків НДТМ для відповідного виду діяльності та з дати, зазначеної в таких висновках.
Більше (https://is.gd/GFIDMm)