Екологічна бесіда з учнями: Життя без сміття. Сортування відходів.

 

         Накопичення сміття – глобальна світова проблема, яка не оминула й Україну. На превеликий жаль, більшість українців досі не знають, як правильно поводитися зі сміттям.  

         Серед головних причин, які цьому сприяють, – відсутність «сміттєвої» культури та неусвідомлення своєї відповідальності перед планетою.

         Шкода, що мало хто в нашій країні замислюється скільки ж сміття ми викидаємо кожен день, не утилізувавши правильно. Спеціальні контейнери для сортування у нас встановлені, але зазвичай їх використовують не за призначенням. Мало хто чув і про пункти прийому вторинної сировини. Але екологічна ситуація в нашій країні і в світі загалом вимагає від нас формування екологічної культури і залучення до цього наших дітей.

   

         Фацівцями Державної екологічної інспекції Південного округу проведено екологічний захід для учнів молодших класів Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради.

         Для дітей спеціалісти підготували цікаву розповідь, відеоролики про  шляхи вирішення проблем поводження з відходами в країні. Ознайомили з варіантами перероблення сміття в корисні для повсякденного життя речі. Діти жваво підключалися до ігор, під час яких юні природолюби вчилися розподіляти сміття по групам: Метал, Папір, Скло, Пластик. Також, діти активно розповідали власні життєві історії  про допомогу природі в прибиранні сміття на берегах річок та парках міста, як визволяли кошенят і щенят, які застрягли у відходах поліетилену.

         Також, дітьми озвучено найпростіші кроки про піклування про Землю, серед яких: ходіння до магазину з еко-сумкою; економія води; використання багаторазової еко-пляшки; обирати іграшки з натуральних матеріалів.

 

         Усвідомлюючи масштаби «сміттєвої» проблеми змалку, діти не сприйматимуть заклики сортувати сміття як примус. Нині діти, а колись дорослі люди робитимуть це із чітким розумінням важливості й необхідності цієї справи.

         Творча діяльність учнів, їх емоційне задоволення від участі в екологічному заході, нові знання з екології, які вони отримали завдяки проведеній роботі спеціалістів екологічної інспекції – запорука подальшого дбайливого ставлення до усього живого, формування екологічної свідомості юних громадян.

   

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці