Голова штабу громадських інспекторів із охорони довкілля відвідав  м. Запоріжжя

   

Сьогодні, 04 листопада 2021 року,  в Державній екологічній інспекції  Південного округу (Запорізька та Херсонська області) у м. Запоріжжя відбулось представлення голови Штабу громадських інспекторів з охорони довкілля при Державній екологічній інспекції Південного округу КУКРЕША Валерія Леонідовича,  якого призначено наказом голови Державної інспекції України    від 09 липня 2021 року № 329.

Державна екологічна інспекція Південного округу привітала Голову штабу з призначенням та побажала йому успішної діяльності на шляху до посилення контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на територіях підпорядкованих областей округу.

Під час зустрічі, обговорювались актуальні проблеми області, а саме: незаконна вирубка зелених насаджень; браконьєрство на водних об’єктах області; засмічення та забруднення земель, а також спалювання сухої рослинності та її залишків.  

 

Спільна робота державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища і громадських інспекторів з охорони довкілля сприятиме більш ефективній реалізації екологічної політики в регіоні. Цього можна досягнути виключно завдяки злагодженій організації планування та проведення спільних заходів.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці