Продовжуються перевірки по дорученню Прем’єр-міністра України

   

Інспекцією на виконання доручення Прем’єр – міністра України від 07.09.2021, продовжуються проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог екологічного законодавства підприємствами, які увійшли до переліку підприємств -забруднювачів водних об’єктів України, що здійснюють господарську діяльність на території Херсонської області.

   

За результатами перевірки комунального підприємства м. Нова Каховка встановлено ряд порушень природоохоронного законодавства, а саме: скидання недостатньо очищених зворотних вод до р. Дніпро. Ефективна робота очисних споруд не забезпечена.

9 листопада 2021 року дане питання винесено на засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.  

Відповідальних осіб суб’єкта господарювання  притягнуто до адміністративної відповідальності та з метою усунення виявлених порушень,  керівнику підприємства надано обов’язковий до виконання  припис .

   

 Державна екологічна інспекція Південного округу попереджає про застосування адміністративних санкцій та нарахування збитків до підприємств водопровідно-каналізаційної галузі у разі встановлених порушень вимог природоохоронного законодавства.

Перевірки продовжуються. Про результати Інспекція інформуватиме.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці